Princezna vyváděla

Princezna nechala v hotelu sekeru 150 milionů a prchala se 60 sluhy

Saúdská princezna Maha Al-Sudairi se rozhodla, že nebude platit za 41 pokojů v luxusním hotelu v Paříži, které několik měsíců okupovala. Z hotelu se v noci pokusila utéct i se svými 60 sluhy. Kupodivu si jich zaměstnanci všimli.

Princezna Maha Al-Sudairi se v pařížském hotelu Shangri-La usadila před Vánoci a zabrala všech 41 pokojů na patře. Do té doby ji držel doma saudský král Abdullah, protože za sebou nechala astronomickou sumu nesplacených účtů v luxusních obchodech napříč Evropou. Dluh se vyšplhal na v přepočtu neuvěřitelných 450 milionů korun. Z toho 2 miliony utratila za spodní prádlo.
 

Maha Al-Sudairi je ale zjevně nepoučitelná. Hotelové účty odmítla platit také a to vytrvale. Nakonec spory vyvrcholily tím, že se princezna rozhodla pod plachetkou noci z hotelu nenápadně uprchnout. Ve tři ráno v pátek se spolu se svými šedesáti sluhy a tunami kufrů pokusila vyplížit ven ke šňůře čekajících limuzín.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Princezna Estelle rozzářila Švédsko
 

Akce byla logicky již od počátku odsouzena k tomu, aby skončila fiaskem a fraškou, protože prchajícího hada tvořeného 61 lidmi si zaměstnanci hotelu tak nějak všimli. A na exmanželku saúdského korunního prince, která za těch několik měsíců dluží hotelu v přepočtu přes 150 milionů, zavolali policii.
 

Ta ale nemohla nic dělat, protože marnivá princezna má diplomatickou imunitu. Francouzským autoritám tak nezbylo, než se obrátit na saúdskou ambasádu, a spolu s hotelem doufají, že pomůže dluh uhradit.
 

hel TN.cz