Příšerné! Muž ubodal manželku a malé syny, pak se udusil

Brit Robert Smith ubodal svoji manželku a devítiletého a třináctiměsíčního syna, informuje v pátek webový portál The Daily Telegraph. Potom zapálil ložnici a udusil se kouřem.

Neštěstí se stalo ve městečku Pudsey v anglickém hrabství West Yorkshire.

 


Sedmatřicetiletý Smith v rodinném domě bodl svoji o rok mladší ženu Claire do hrudníku a na místě ji zabil. Pak zabodl teprve třináctiměsíčnímu synovi Aaronovi nůž do krku, čímž chlapec vykrvácel. Pobodal i jeho devítiletého bratra Bena, který se však podle policie později udusil kouřem.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Masakr! Bývalý policista ubodal čtyři děti, mstil se za propuštění


Rodinu naposledy viděli v pátek 9. prosince, když odcházela z vánočního večírku, který se konal v místním kriketovém klubu. Účastníci oslavy prý nepozorovali, že by s manželským párem bylo něco v nepořádku.


Příbuzní popsali Smithovy jako "dokonalou rodinu". Robert Smith pracoval pro společnost vyrábějící regálové systémy a byl trenérem místního mládežnického fotbalového družstva. Jeho žena Claire byla účetní. Příbuzní tvrdí, že manželé neměli žádné problémy.

 

PSALI JSME:

Zabil 4 holčičky! Sériový vrah dětí shnije v base!


Těla manželů a synů nalezl bratr Roberta Smithe Matthew a jeho nejlepší přítel Dave McLean, kteří přišli rodinu navštívit. Na Smithovy se zprvu marně pokoušeli dozvonit. Když zpozorovali, že se z domu kouří, zavolali policii. Ta jim poradila, aby se do domu dostali násilím.

maš tn.cz / Mediafax