Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

PROBOHA! Dívka (12) se zabila! CHTĚLA svými orgány ZACHRÁNIT bratra a otce!

Teprve dvanáctiletá dívenka spáchala sebevraždu proto, aby mohla darovat ledvinu svému bratrovi a oči svému otci. Celá tragédie je o to smutnější, že její smrt byla zcela zbytečná.

Jak napsal britský Daily Mail, malá Mumpy ze západního Bengálska se rozhodla svou vlastní smrtí pomoci k lepšímu životu své rodině. Zanechala dopis na rozloučenou, kde svůj skutek vysvětlila a požádala, aby její ledvina a oči posloužily léčbě příbuzných.

Dopis určený matce se ale našel až den po tradičním pohřbu. „Pozdě jsme pochopili pocity naší velmi citlivé dcery,“ stýská si otec Mridul. Ten postupně ztrácí zrak, ale kvůli chudobě si nemůže dovolit náročnou operaci. Holčička slyšela, jak se rodiče radili o operaci táty i bratra. Propadala stále silnější úzkosti, až se rozhodla k drastickému kroku. Předtím se ještě snažila svou starší sestru Monicu přesvědčit, aby udělala tu samou věc. Ta však odmítla a odešla do školy.

ČTĚTE TAKÉ:
POMOZTE JI NAJÍT! Žena unesla kojence z ústavu! Asi míří do Německa!

Mumpy se otrávila pesticidem Thiodan a poté se rozběhla za otcem. Ten ji již ve vážném stavu dovezl do místní lékárny, kde jí podali první pomoc. Odtamtud ji sice dovezli do nemocnice, Mumpy už ale nedokázal nikdo pomoci.

Místní zástupce rady Samir Poddar navštívil nešťastnou rodinu a přislíbil jí pomoc. Díky tomu se Mumpin otec a bratr budou moci léčit.

TN.cz