Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

skandály celebrity

Průšvihář Justin Bieber má další problém s policií. Napadl řidiče limuzíny

Justin Bieber
Zdroj: isifa.com
Justin Bieber má další problém

Kanadský popový zpěvák Justin Bieber se během týdne podruhé ocitl v rukou policie. Ve středu se sám dostavil k policejnímu výslechu v Torontu případu údajného napadení řidiče limuzíny, z nějž jej policie obvinila. Jeho právník podle agentury AP uvedl, že je zpěvák nevinný.

Devatenáctiletý idol mladých dívek má letos problémy se zákonem opakovaně, minulý týden jej policie zatkla kvůli bezohledné jízdě pod vlivem alkoholu.
 

Torontská policie řeší případ napadení řidiče luxusní limuzíny převážející Biebera s jeho kolegy, k němuž došlo v největším kanadském městě předposlední den loňského roku. Auto přijelo pro šestici lidí včetně Biebera nad ránem před noční klub a vezlo je do hotelu.
 

V průběhu cesty ale došlo k rozmíšce a Bieber údajně uhodil několikrát řidiče zezadu do hlavy. Šofér pak zastavil, vystoupil a zavolal policii. "Muž, který jej udeřil, opustil místo ještě před příjezdem policistů," uvedla torontská policie v prohlášení.
 

 

Policejní stanice byla v době Bieberova příjezdu podle AP v obležení křičících obdivovatelek popové hvězdy, kterým zjevně Bieberovy výstřelky nevadí.
 

Podle zpěvákova advokáta bude soud případ řešit jako méně závažný prohřešek proti zákonu a Bieber prý nenese žádnou vinu. Termín soudu byl stanoven na 10. března.
 

Svou nevinu deklaroval zpěvák ve středu i ve druhém aktuálním případu, který řeší soud v americkém Miami. Tam Biebera zadržela policie před týdnem, když závodil se svým vozem na silnici v Miami Beach. Při tom byl pod vlivem alkoholu, marihuany a léků. Obviněn byl také kvůli tomu, že podle policie kladl při zatýkání odpor.
 

 

Skandály spojené s divokými večírky v poslední době zastínily Bieberovu hudební aktivitu. V polovině ledna policie našla v jeho domě u Los Angeles kokain. Prohlídku jeho příbytku vyvolalo udání, že na sousedův dům házel Bieber vajíčka. Když policisté hledali důkazy svědčící o údajném vandalismu, objevili v domě kokain. Podle médií nepatřila droga Bieberovi, ale rapperu Lil Zaovi, který patří k nejbližším Bieberovým spolupracovníkům.
 

Více než 100.000 Američanů v souvislosti se zpěvákovými skandály podepsaly petici za jeho vyhoštění ze země. Ze zákona se jejich požadavkem bude zabývat Bílý dům.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hrdina týdne: To je muž, který zatknul Justina Biebera

ŠOK PRO FANYNKY: Justin Bieber končí s hudbou!

tn.cz / ČTK / gar