Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.9. 2012 09:35
Hrůzná vražda

Richard rozdrtil dvouměsíční dceři lebku a šel si koupit další pití

Miminko
Zdroj: isifa.com
ilustrační foto

Otec hlídal malou dceru a tajně při tom upíjel whisky a vodku. Když se domů po pouhých 20 minutách vrátila matka, našla holčičku mrtvou, s roztříštěnou hlavou. Prý dělali berany duc.

Sedmadvacetiletý Richard Barnes z britského Castlefordu hlídal svou osmitýdenní dceru Grace, když její matka Stephanie jela odvézt domů babičku. Dnes vyšlo u soudu najevo, že ji měl na starosti sotva 20 minut, když ji zabil.
 

Podle soudního lékaře jí na hlavičku buď dupl, nebo jí ji vší silou přitlačil k tvrdému povrchu, kupříkladu k podlaze. Každopádně miminku roztříštil lebku.
 

"Když dítěti toto zranění způsobil, měl jednoznačně v úmyslu mu ublížit. Je vinen z jeho vraždy,“ zaznělo dnes ze strany obžaloby.
 

Před útokem Barnes, který před Stephanii tajil, že je alkoholik, vypil nejméně čtyři malé placatky whisky, dvě placatky vodky a dvě piva. Poté, co Grace zabil, si šel v klidu koupit další placatku, záchranáře nevolal.

 

 

Když se Stephanie vrátila, našla holčičku mrtvou. Barnes jí tvrdil, že hráli berany, berany duc a že na ni potom upadl. Na této verzi trvá. Patolog ale vyvrátil, že by mohl miminku způsobit takovou frakturu tímhle způsoben. Barnes je souzen pro vraždu.
 

hel TN.cz
Reklama