Pojmenovali dítě Adolf Hitler! Úřady jim ho odebraly!

Americké úřady odebraly rodičů, kteří svým třem potomkům dali nacistická jména včetně Adolfa Hitlera, jejich čtvrté dítě jen 17 hodin po jeho narození. Informuje o tom v neděli server stanice ABC News a Fox News.

Ve čtvrtek narozený chlapec dostal jméno Hons Campbell. Podle rodičů úřady nemají žádné právo jim dítě odebrat. "Je to prostě únos, jen používají jiné zbraně," řekl otec Heath Campbell.
 

Heath a Deborah Campbellovi mají čtyři děti. Prvorozený syn Adolf Hitler Campbell má dvě sestry – JoyceLynn Aryan Nation (arijská národnost) Campbellovou a Honszlynn Hinler (pojmenovaná po veliteli SS a gestapa Heinrichu Himmlerovi) Jeannie Campbellovou.
 

ČTĚTE TAKÉ:
ŠOKUJÍCÍ ODHALENÍ! Britové chtěli udělat z Adolfa Hitlera ženu!

 

Úřady v lednu 2009 rodiče zbavily rodičovství i těchto dětí. Odvolací soud v srpnu 2010 potvrdil, že úřady jednaly správně, protože Heath Campbell "by mohl svým dětem ublížit". Podle soudu představuje pro děti riziko i jejich matka Deborah Campbellová, protože popírá násilnickou povahu svého manžela.
 

Podle Campbellovových jim úřady děti vzaly jen kvůli jejich jménům. Rodiče sice uznávají, že to jsou jména související s nacismem, jako Američané ale mají právo své děti pojmenovat, jak chtějí.
 

Campbellovi se na titulní strany médií dostali v roce 2008, kdy jim v obchodě odmítli napsat na narozeninový dort nápis: "Všechno nejlepší, Adolfe Hitlere."

tn.cz / mediafax / hur