Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.10. 2011 09:42

RODIČE ROZHODUJÍ O SMRTI DCERY! Dívku (2) přejely dvě dodávky!

Rodiče dvouleté dívky z Číny, kterou v minulých dnech přejely dvě dodávky za sebou, se od lékařů dozvěděli krutou zprávu. Řekli jim, že u malé Yue Yue nastala mozková smrt.

Pár teď prochází nejtěžšími chvílemi v životě – rozhoduje se, zda nechá dceru odpojit od přístrojů, které ji drží naživu.

 

Záběry zachycující krajní lidskou bezohlednost vyvolaly rozhořčení u milionů lidí v celé Číně. Ukazují, jak malou dívku přejely dvě dodávky za sebou a také to, jak kolem bezvládného těla prošlo mezitím 18 lidí a dělalo, že nic nevidí.Nejstrašnější chvíle teď prožívají rodiče dívky. „Nevzdávej se, tvoje maminka se také nevzdává, dej nám ještě šanci, abychom tě mohli milovat,“ plakala podle britského deníku Daily Mail u postýlky své dcery matka Qu Feifei.

ČTĚTE TAKÉ:

Holčičku (2) PŘEJELI a NIKDO jí NEPOMOHL! Je v komatu a svět se BOUŘÍ!

 

Pokud jde o zdravotní stav malé dívky, ještě na začátku týdne to vypadalo, že se pomalu zotavuje. Nyní u ní ale podle dostupných informací nastala mozková smrt. Nemocnice však odmítá sdělovat další podrobnosti.
 

 

Vyšlo dále najevo, že smutný případ už dostal politickou dynamiku. Vládnoucí komunistická elita totiž volá po přísnějších kontrolách nad zprávami o případu – chce zabránit vyhroceným náladám a odporu u veřejnosti.
 

PSALI JSME TAKÉ:

Dívenku (2) srazila dodávka! LIDÉ JI BEZ ZÁJMU OBCHÁZELI! Pomohla až uklízečka!

 

Vyšetřování případu přesto běží dál. Policie drží v cele oba řidiče. Ti prý vypověděli, že malou dívku neviděli, protože na místě, kde ležela, byla tma. Jeden z mužů se podle zpráv z čínských médií rozešel před krátkou dobou s dívkou a za volantem si pozornost rozptyloval telefonováním z mobilu.

Daily Mail
Reklama