Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 27. 6. 2012
Otřesný případ

Rodiče utýrali malou Marinu (†8) k smrti a potom ji zalili betonem

Bestiální pár dceru mučil několik let. Dítě nutili jíst sůl a pít ocet a topili ji v ledové vodě. Když jednou ráno našli holčičky bezvládné tělo, odnesli ho do skladiště a zalili betonem.

Francouzi Virginie Darrasová a Eric Sabatier byli shledáni vinnými z bití, ponižování a týrání jejich dcery Mariny. Neuvěřitelného násilí na dívce, které skončilo až její smrtí, se dopouštěli mezi lety 2003 a 2009.
 

Soud v severofrancouzském departementu Sarthe včera oba poslal na 30 let do vězení. Zrůdní rodiče budou moci požádat o předčasné propuštění nejdříve po 20 letech.
 

Marina zemřela v noci na 7. srpna 2009. Rodiče ji krátce před smrtí donutili jíst sůl a pít ocet, potápěli ji do studené vody a nakonec ji zamkli ve sklepě, kde často osamocená trávila noci.
 

Druhý den v temné kobce našli její nahé bezvládné tělo. Nejprve ho schovali do mrazáku, potom se rozmysleli, zabalili ho do prostěradla a převezli do skladiště ve městě Le Mans. Tam ho položili do kontejneru a zalili betonem.

 

[IMAGEBOX_963577]Žena uřízla osmiměsíční holčičce obě ruce a pokusila se zabít

[IMAGEBOX_963577]


Otec policii zpočátku tvrdil, že Marina zmizela 9. září a že ji asi někdo unesl. O dva dny později ale vyšetřovatele přivedl k jejímu tělu.
 

Učitelé dívky několikrát úřady upozornili na možné týrání. Marina však rodiče pokaždé kryla a týrání nepřiznala. Darrysová u soudu podle listu Daily Telegraph uvedla: "Marino, milovala jsem tě. Ale ponižovala jsem tě a mučila. Nezasloužím si odpuštění. Hlavně ne tvoje." Pár se proti rozsudku nejspíš neodvolá.

 

hel tn.cz / Mediafax