neuvěřitelné zrůdy

Rodina z hororu: Milan se syny znásilnili 8 žen, matka fandila!

pokus o znásilnění čtrnáctileté dívky
Zdroj: Mediafax

Milan Babic (53) znásilňoval ženy neuvěřitelných 30 let, k svým sexuálním zločinům časem přizval i své dva syny (17 a 23), přičemž matka rodiny obětem hrozila smrtí, jestli půjdou na policii.

Třiapadesátiletý Milan Babic z britské Etrurie byl usvědčen ze znásilnění osmi žen, sexuálně jich zneužil ale zřejmě mnohem víc. Dostal doživotí.
 

Vyšlo totiž najevo, že ženy znásilňoval nejméně 30 let. Svým obětem nejprve zavazoval oči, sexuální útoky si natáčel a později do znásilňování zapojil i své dva syny Mathua (23) a Mikorleeho (17). Ti byli odsouzeni k osmi a třem letům vězení.
 

Do vězení putuje i jejich zrůdná matka Deborah (51). Ta svému muži v znásilňování nejen nebránila, ještě ho v tom podporovala. Jeho obětem vyhrožovala, že jim podřízne krk, pokud nebudou mlčet. jiné oběti uplácela.
 

 

 

Hororové rodině znásilňování procházelo neuvěřitelných 30 let, dokud se jedna z obětí přece jen neodvážila na policii. "U soudu nakonec svědčilo osm statečných žen, které Babic znásilnil," uvedl detektiv Steve Chadwick. Babicová ještě nebyla odsouzena, očekává se ale, že si ve vězení posedí pěknou řádku let.

 

hel TN.cz