Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

to snad ne

Rozvážeče pizzy Lukáše brutálně napadli, pak přišel ještě větší šok!

Útok na rozvážeče pizzy
Zdroj: tvnoviny.sk
Lukáše zmlátili a okradli

Může se zdát, že takový rozvážeč pizzy má celkem pohodovou práci, Lukášpři ní málem přišel o život. Největší šok ho ale čekal, když se dozvěděl, kdo ho zmlátil.

Před pár dny si dva muži ve známé žilinské pizzerii telefonicky objednali pizzu. Lukáš měl v ten večer službu, pizzu dovezl na dohodnuté místo, ale místo peněz se dočkal brutálního napadení.
 

"Začali na mě křičet, ať si lehnu na zem, a zmlátili mě teleskopem," řekl otřesený Lukáš televizi Markíza. Maskovaným útočníkům chtěl utéct, ale nepodařilo se mu to. Dostal další rány paralyzérem.
 

Odcizili mu peněženku s tržbou ve výši 450 eur, tedy asi 12 tisíc korun, osobní doklady a mobil. Po napadení si musel sám přivolat pomoc. O pár dní později už měla policie pachatele. Jsou jimi Stanislav (35) a Patrik (21).

 

 

Největší zklamání tak čekalo roznašeče pizzy až na policii, když zjistil, že jeden z pachatelů, který ho surově napadl, je jeho kamarád.
 

Lukáš rozváží pizzu už osm let a ani po této nepříjemné události se své práce nechce vzdát. Oba obžalovaní jsou stíháni vazebně a v případě prokázání viny jim hrozí až 12 let za mřížemi.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Neuvěřitelné video: Poslíček užírá zákazníkovi ve výtahu pizzu

Donáška pizzy až do školy! Podívejte se, co si dovolil jeden ze studentů

hel TN.cz