DĚSIVÉ VIDEO: Rozzuřený býk skočil mezi diváky. Desítky raněných

Rozzuřený býk vběhl ve Španělsku do hlediště plného diváků a zranil 30 lidí.

Býk v severošpanělském městě Tafalla vyskočil z arény a vběhl mezi diváky v hledišti. Nejméně 30 lidí pak zranil. Diváci se snažili v přeplněném hledišti rozzuřenému býkovi vyhnout. Mnoho z nich se ale zřítilo přes zábradlí na plochu arény a jiné zase býk nabral na rohy. Jeden muž utrpěl těžké poranění zad a musel být hospitalizován.

 

Několika zaměstnancům arény se podařilo býka dostat pod kontrolu po zhruba 15 minutách. Později ho zabili. "Byla jsem úplně bez sebe. Utíkala jsem z arény a křičela," řekla jedna žena baskické televizi.
 
Další žena pak spadla do arény. "Lidé začali padat jeden přes druhého. Nemohla jsem najít své přátele. To, co se stalo, bylo hrozné," řekla.
 
Incident se nepřihodil při býčím zápasu, nýbrž při soutěži "recortadores", mužů, kteří mezi sebou soutěží o co nejtěsnější vyhnutí se rozzuřenému býkovi.
 
Podobné události jsou při býčích zápasech a podobných akcích velice neobvyklé. Ačkoliv se čas od času býkům podaří překonat ochrannou bariéru, zřídka se dostanou mezi diváky do hlediště.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Mediafax