Sestra s přítelem bestiálně umučila bratra (†15)

Chlapce během nepředstavitelného týrání zraňovali majzlíkem, kladivem, několika noži, železnou tyčí, kleštěmi a dalšími nástroji. Zrůdná dvojice navíc donutila k podílu na brutální vraždě další chlapcovy sourozence.

Patnáctiletý Kristy Bamu byl policií nalezen v zakrváceném londýnském bytě mrtvý ve vaně. Chyběla mu většina zubů a na těle patologové napočítali 101 (!) zranění. Sestra Magalie Bamuová (28) a její přítel Eric Bikubi (27) ho mučili tak bolestivě, že je během jejich počínání několikrát prosil, aby ho už nechali umřít.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zrůdná matka rok týrala syna (10) v kůlně na uhlí!
 

Navíc pod hrozbou, že je stihne stejný osud, donutili milenci k podílu na mučení, do kterého se pustili na Štědrý den, ještě Kirstyho další čtyři sourozence. "Chlapec byl vystaven nepředstavitelnému fyzickému mučení. Na brutálních surovostech se podíleli i další sourozenci, aby sami přežili,“ uvedl soudce Brian Altman pro britský Daily Mail.
 

Tento horor byl vyvrcholením událostí, ke kterým došlo v bytě Bamuové ve východním Londýně, u níž byli mladší sourozenci jako už poněkolikáté na návštěvě. Bikubiho původem z Konga měli rádi. Ten ale tentokrát spolu s Bamuovou zničehonic dospěl k závěru, že Kristy provozuje čarodějnictví. A přestože toto nařčení vytrvale odmítal, rozhodli se ho čarodějnictví zbavit fyzickou bolestí.
 

A když se mučený Kristy, do kterého mlátili kladivem a řezali noži, k čarodějnictví přiznal, bylo ještě hůř. Umučeného k smrti ho nakonec hodili do vany. K němu potom nacpali všechny čtyři zbylé děti a zlili je ledovou vodou, aby je očistili. Potom Bamuová zavolala policii s tím, že "se její bratr utopil ve vaně.“ Bestiální pár svou vinu u soudu popřel. Rozsudek nad nimi ještě nebyl vynesen.

 

hel TN.cz