Hrozí jí 12 let

SEXUÁLNÍ SKANDÁL! Chlípná učitelka Dana půl roku souložila se sedmákem!

Tak to je ona, žena, která šokovala Slovensko
Zdroj: Facebook official
Tahle učitelka souložila se sedmákem

Slovensko je na nohou kvůli nevídanému sexuálnímu skandálu. Jednatřicetileté učitelce slovenštiny Daně hrozí 12 let za románek s dvanáctiletým studentem.

Chlípná učitelka se neudržela a svedla teprve dvanáctiletého kluka. A nešlo jen o ojedinělý zkrat, podle  vyšetřovatelů vilná pedagožka se sedmákem obcovala celého půl roku, než se v listopadu konečně všechno provalilo. Učitelka byla třídní 7. B a učila slovenštinu, žák pocházel z vedlejší 7. A.


Za pohlavní zneužívání a ohrožení mravní výchovy mládeže teď mladé ženě hrozí až 12 let v cele, píší tvnoviny.sk. Kantorka dala bezprostředně poté, co se všechno provalilo, v práci výpověď.


I když už vyšetřování skončilo, lidé v Koškovcích, kde se vše stalo, stále nevěří tomu, že by učitelka byla něčeho podobného schopná. Žena samotná ovšem není k zastižení a mlčí i prarodiče zneužitého žáka, kteří se o hocha starají.

 

 

Do zvrhlostí měla podle portálu čas.sk žáka nutit v bytovce v ulici Československé armády v Humenném, v domě, kde žije s manželem, malým synem a matkou.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Žhavá paničelka: Dostala padáka kvůli těmto fotkám

Učitelka se na Twitteru pochlubila nahými fotkami. Viděli je nejen žáci a dostala padáka!
Průšvih! Zabouchla jsem se do učitele
VÁŠ PŘÍBĚH: Úchvatný sex s učitelem matematiky
VAŠE PŘÍBĚHY: Vyspala jsem se s učitelem – po čtyřech letech čekání
VAŠE PŘÍBĚHY: Svedla jsem učitele

pez TN.cz