Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 5. 2011

ŠÍLENÉ! Ruského kanibala chytli, když JEDL JÁTRA OBĚTI!

Nechutný zážitek mají za sebou moskevští policisté, kteří šli zatknout kanibala. Ten zrovna konzumoval svoji oběť.

Ruští policisté dopadli v Moskvě kanibala, který zabil, rozřezal a částečně snědl známého. Zatkli jej ve chvíli, kdy dojídal játra oběti, informují agentura Interfax a webový portál Life News.

Vyšetřovatelé nevylučují, že psychicky chorý a několikrát trestaný Nikolaj Šadrin má na kontě více než jednu vraždu. Policie měla čtyřicetiletého kanibala na mušce dva týdny. Na jeho stopu přišla ve chvíli, kdy v řece Moskvě objevila části rozřezaného mužského těla.

ČTĚTE TAKÉ:
TO JE PTÁČEK! Schwarzenegger přiznal nemanželské dítě... A rozvod je tu!

Mluvčí ruského vyšetřovacího výboru Vladimir Markin sdělil, že Šadrin zabil čtyřicetiletého Moskvana Ilju Jegorova druhého května. Od čtvrtého května během dvou týdnů se pak ve stejné městské části objevilo několik kusů lidských ostatků. Server Life News zveřejnil fotografii jednoho z tělesných fragmentů vyloveného z vody 12. května.

Policisté určili totožnost mrtvého, která je dovedla k jeho známému - pacientovi psychiatrické kliniky. Tím byl právě Šadrin, který podle Life News trpí schizofrenií. U výslechu se Šadrin ke kanibalství přiznal. Při prohlídce jeho bytu vyšetřovatelé objevili v mrazáku zbytky jater, které nejspíš patří také Jegorovovi.

TN.cz