ŠÍLENÝ PLÁN: Fritzl chtěl vězněnou rodinu rozpustit v kyselině

Josef Fritzl, který 24 let věznil svou dceru, přiznal, že plánoval jí i děti, které s ní měl, zabít! "Chtěl jsem je rozpustit v kyselině," přiznal svému spoluvězni! Informuje o tom britský deník The Sun.

Fritzl svému spoluvězni Particku Jakobovi popisoval, že už byl unavený žít dva životy. "Řekl, že měl jen dvě možnosti - buď je všechny pustit, nebo je zabít." Fritzlovi prý přišla jako nejlepší možnost příbuzné rozpustit v kyselině, aby zakryl všechny stopy.

 

"Nikdo by nikdy nezjistil, co udělal. Mohl je nechat všechny zmizet. Měl to promyšlené do detailu," sdělil Jakob, který s Fritzlem strávil v cele tři měsíce.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pedofil Fritzl sní o návratu k ženě. Na dopisy NIKDO neodpovídá

 

Celý tragický případ začal v srpnu 1984, kdy Josef Fritzl uvěznil svou tehdy osmnáctiletou dceru Elisabeth ve sklepě ve svém domě v Amstettenu. Během následujících 24 let s ní zplodil sedm dětí.

 

Tři z dětí vyrůstaly v domě s Fritzlem a jeho manželkou, která prý o ničem neměla tušení. Další tři byly po celou dobu s Elizabeth v podzemním vězení. Sedmé dítě, které se narodilo se zdravotními potížemi, zemřelo krátce po porodu, když Fritzl odmítl přivolat lékařskou pomoc. Tělo chlapečka spálil v kotli a jeho popel rozptýlil na zahradě.

 

Hrůzné činy Josefa Fritzla byly odhaleny v roce 2008. O rok později byl za vraždu, znásilňování, krvesmilstvo, zotročování, vyhrožování násilím a omezování osobní svobody odsouzen k doživotnímu trestu vězení.

TN.cz