Nevhodné chování

Skandál v katolické škole! Mladá učitelka si užívala se studenty

Sexy učitelka v katolické škole
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto
Téma:

Mladá učitelka opustila prestižní katolickou školu pro chlapce poté, co během vyšetřování vyšlo najevo, že udržovala "nevhodné vztahy" s řadou jejích studentů.

Vypadá to, že učitelka měla sex minimálně s dvěma kluky ze školy. Chlapci sice byli starší 16 let, ale vzhledem ke vztahu žák - učitel, byla porušena pravidla právních předpisů, které se týkají školy a ochrany dětí.  

 

Událost v australské škole St Aloysius vyšla najevo poté, co se jeden z rodičů dozvěděl, že jeho syn má poměrs učitelkou. Rektor této prestižní katolické školy Peter Hosking potvrdil, že učitelka po interním vyšetřování  "nevhodného chování" školu opustila.

 

"To je poprvé, co jsem se potýkal s něčím takovým," řekl webu NSW Hosking a zároveň uvedl: "Je to velmi neobvyklé.'' Nechtěl ale potvrdit, kolika studentů se tento incident týká.

 

 

Nicméně dodal, že škola bere případ velmi vážně a zapojila do problému i rodiče svých studentů. "Pastorační péče o naše studenty je pro nás velmi důležitá a my zůstáváme pevní v našem závazku poskytovat výchovné prostředí pro naše chlapce," dodal. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Žhavá paničelka: Dostala padáka kvůli těmto fotkám

Učitelka se na Twitteru pochlubila nahými fotkami. Viděli je nejen žáci a dostala padáka!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
pet TN.cz