hrátky ve třídě

Tak to je ona! Tato slovenská učitelka otěhotněla se svým žákem (12)

Tak to je ona, žena, která šokovala Slovensko
Zdroj: Facebook official

Doteď jsme o podobných případech slýchali jen v souvislosti s hodně vzdálenými zeměmi. Nyní ale sexuální aféra učitelka-žák dorazila k našim východním sousedům.

Server cas.sk totiž ve středu vpodvečer napsal, že kriminalisté z Prešovska vyšetřují jednatřicetiletou pedagožku Danu z Humenného za to, že měla svést a zneužít teprve dvanáctiletého hocha, který je jejím žákem.


Poměr měl navíc trvat minimálně půl roku, než to prasklo. Učitelka byla třídní 7. B a učila slovenštinu, žák pocházel z vedlejší 7. A. Teď jí hrozí až 12 let vězení.
 

Do zvrhlostí měla podle portálu čas.sk žáka nutit v bytovce v ulici Československé armády v Humenném., v domě, kde žije s manželem, malým synem a matkou.

 

Případu, na který upozornil web Cas.sk, se věnují všechny slovenské zpravodajské portály: 
 

Zvrhlá učitelka hocha lákala na zmrzlinu nebo projížďku na kole. Podle její matky byly jejich vzájemné sympatie od začátku evidentní, nikdy by ji ale nenapadlo, že by to mohlo zajít tak daleko. "Slyšela jsem, že je těhotná," uvedla žena.
 

Podobné případy bohužel nejsou v poslední době ničím výjimečným - před pár dny jsme připomněli ty nejznámější kauzy ve speciálním článku. Některé poměry skončily i porodem!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Detailní záběry na soulož! Tohle video láme rekordy

Ženy, které milují mladé muže: Tyto slavné krásky ulovily zajíčky

pez, hel TN.cz