pozor na slova

Slovenskou sexy moderátorku vyrazili z televize kvůli statusu na facebooku! Co napsala?

Moderátorka Kristína Kormúthová
Zdroj: facebook.com
Vyhozená moderátorka Kristína Kormúthová
Téma:

Dávejte si pozor, co píšete vaším jménem na sociálních sítí. Nevhodné poznámky vás mohou připravit o místo! Přesně to se stalo známé slovenské moderátorce.

Slovenská pohledná moderátorka Kristína Kormúthová, která ještě do včerejšího dne byla moderátorkou sportovního zpravodajství na veřejnoprávní televizi, bude zřejmě hodně litovat svého výroku, který si napsala na svoje facebookové stránky. Ze dne na den kvůli němu přišla o lukrativní pracovní místo!


Moderátorka si na svoji zeď na facebooku napsala rasistický status útočící na menšinové obyvatelstvo. Statusu si ale  kromě řady jejích příznivců všimli i její nadřízení. K nevhodnému výroku se postavili velmi razantním způsobem a okamžitě s moderátorkou ukončili spolupráci.
Facebook se stává čím dál častěji prostředkem, který z pracovního hlediska ovlivňuje nejenom současné pozice zaměstnanců, ale například i přijetí nových uchazečů do zaměstnání. Je známo už několik případů, kdy pávě informace nalezené na facebookových stránkách zájemců o práci zásadně ovlivnily jejich přijetí.
 


 

Před tím, než tedy budete chtít zveřejnit svoje myšlenky nebo zážitky, raději si několikrát rozmyslete, zda je to opravdu poznámka neo fotografie, kterou může vidět kdokoliv a nebudete těchto zveřejnění později litovat!

 

Moderátorka hrubý, urážlivý a extrémně rasistický status ze svého Facebooku už stáhla. JEHO CELÉ ZNĚNÍ SI VŠAK MŮŽETE PŘEČÍT ZDE


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nahoře bez i dole bez: Nejslavnější slovenská dvojčata vyrostla a svlékla se pro Playboy!

Z oškliváka v pěkného kluka: Slovák shodil 90 kilo. Jak to dokázal?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz