Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Smrt Amy Winehouse: ŠOKUJÍCÍ VÝSLEDKY PITVY! Lékaři jsou zděšeni!

Pitva britské zpěvačky Amy Winehouse, kterou policie provedla v pondělí, příčinu smrti neodhalila. Informuje o tom agentura Reuters.

Spekuluje se při tom, že za smrtí zpěvačky bylo předávkování drogami nebo léky. Ani jedna z hypotéz se však neprokázala.

Šokujícím výsledkům pitvy nejdřív nechtěli věřit ani samotní lékaři. Nestává se totiž příliš často, že by pitva neodhalila příčiny smrti.

O to více je zpěvaččina smrt obestřena záhadou. Svědectví z doby krátce před smrtí totiž nenaznačují nic o tom, že by Amy Winehouse uvažovala o sebevraždě. Na druhou stranu byly dostatečně známy její problémy s omamnými látkami, kvůli kterým musela dokonce přerušit či zrušit koncerty.

Její fanoušci se ale právem ptají: CO SE VLASTNĚ STALO? Je za tím nešťastná náhoda? A proč lékaři vlastně smrt Amy neodhalili?

Odpovědi snad přinesou výsledky dalších testů, které by měly být známy v průběhu příštích dní.

Rodiče a bratr zpěvačky v pondělí navštívili dům Amy Winehouse, který je doslova v obležení jejích fanoušků. Před domem ve čtvrti Camden v Londýně vyrostla svatyně populární zpěvačky se stovkami fotografií, plyšáků, květin a zapálených svíček.

 

"Děkuji všem, že přišli," uvedl Mitch Winehouse, když se zdravil s fanoušky své zesnulé dcery.

 

 

"Znamená to pro mne a moji rodinu velmi mnoho, zjednodušujete nám tak tuto situaci," pokračoval. "Je to nepopsatelná ztráta. Amy byla ztotožněním lásky. Celý svůj život zasvětila své rodině a svým přátelům a vám všem, samozřejmě," sdělil Winehouse davu fanoušků.

 

PSALI JSME:

AMY WINEHOUSE: Zdrcení rodiče identifikovali tělo, pak položili květiny

 

Před televizními kamerami Mith Winehouse přečetl několik kondolenčních zpráv.

 

Amy Winehouse byla nalezena mrtvá ve svém bytě v sobotu odpoledne. Bylo jí 27 let.

 

PSALI JSME:

PRAVDA O SMRTI AMY WINEHOUSE! Ležela doma mrtvá 6 hodin...

 

Její smrt vyvolala velkou poptávku po zpěvaččiných dvou albech, jejichž prodej rekordně vzrostl. Poslední dva roky zpěvačka pracovala na nové desce a spekuluje se, že by její v pořadí třetí album mohlo vyjít posmrtně na podzim.

 

Mluvčí Amy Winehouse Chris Goodman však odmítl tyto domněnky potvrdit. "Vím, že existuje materiál na album, zatím však o jeho vydání nikdo nejednal," uvedl.

 

NENECHTE SI UJÍT:

AMY WINEHOUSE DNES NA MTV!
Česko-Slovenská verze hudebního kanálu MTV připravila speciální pořad pro fanoušky Amy Winehouse – dnes v 11:40 a v 19:45 odvysílá záznam nezapomenutelného živého koncertu této zpěvačky z New Yorku! To musíte vidět!

http://mtv.nova.cz/

 

tn.cz / Mediafax