Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Zrůdná matka

Šokující video: Z dívky vypadlo miminko, nechala ho na chodníku

Na mrazivém záznamu je vidět, jak se mladé matce zpod sukně vykutálí novorozeně, ona se sotva na deset vteřin zastaví, a potom klidně pokračuje v chůzi. O bezmocnou novorozenou holčičku na chodníku se museli postarat kolemjdoucí.

Video pořídily kamery ve čtvrti Bağcılar v tureckém Istanbulu. Těhotná šestnáctiletá dívka údajně byla spolu se svými rodiči na cestě do nemocnice, když se přímo na ulici náhle stala matkou. Holčičku nechala ležet na chodníku a všichni tři s ledovým klidem odešli.
 

Bezmocného miminka si po chvíli všimli šokovaní kolemjdoucí, kteří zavolali sanitku. V tureckých médiích se vzápětí rozpoutala debata, jestli dívka skutečně porodila až na ulici.
 

"Něco ze mě vypadlo. Myslela jsem, že je to krevní sraženina. Nevěděla jsem , že je to dítě,“ tvrdila zrůdná mladá matka podle listu Hurriyet Daily News policii a na této verzi trvají i její rodiče, kteří prý netušili, že je dcera těhotná.

 

 

Zaměstnanci nemocnice, kam byla holčička převezena, jsou ale přesvědčeni, že se dítě narodilo dřív, protože mělo zavázanou pupeční šňůru. Holčička dostala jméno Ecem Abu a navzdory dramatickým okolnostem svého příchodu na svět přežila. Případ vyšetřuje policie.
 

hel TN.cz