tragická nehoda

Děti (8 a 6) v pyžamech vyrazily na projížďku autem. Náraz do stromu byl smrtelný

při nehodě zemřeli tři lidé
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto

Teprve osmiletý chlapec a jeho o dva roky mladší sestra se vydali na noční projížďku autem. Večer se vykradli v pyžamech z domu a bez vědomí rodičů odjeli pryč. S autem pak narazili do stromu a šestiletá dívka náraz nepřežila.

Tragický případ se stal v americkém Phoenixu. Matka děti uložila ke spánku. Když se ale po půl hodině vrátila, aby děti zkontrolovala, čekal ji pořádný šok. Postýlky byly prázdné. Okamžitě ji napadlo, že děti někdo unesl a zavolala na policii. Ta mezitím dostala hlášení o autě, které narazilo do plotu. Další svědek nehody řekl, že to vypadalo, jako kdyby vůz řídilo dítě. O případu informoval portál Star Tribune.

 

Policejní hlídka auto objevila a snažila se řidiče přimět, aby zastavil u krajnice. Auto v tu chvíli sjelo ze silnice a narazilo do sloupu. Policie se chystala zatknout domnělého únosce, našla ale jenom děti v pyžamech.

 

 

Chlapec měl jen poraněný kotník, holčička na místě spolujezdce už takové štěstí neměla. Druhý den v nemocnici zemřela.

 

Policie celou událost uzavřela bez obvinění. "K žádnému trestnému činu nedošlo. Nic nenasvědčuje tomu, že by matka něco zanedbala, a osmiletého nelze vzhledem k jeho věku obvinit,“ řekl zasahující policista Steve Martos. Děti stihly v autě ujet asi pět kilometrů.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ztratilo se vám dítě a doufáte, že mu lidé pomohou? Podívejte se, jak dopadl experiment!

TN.cz