STEJNĚ SE NARODILI, STEJNĚ ZEMŘELI! Identická dvojčata spolu žila celý život

Identická americká dvojčata Julian a Adrian Riester se od sebe vzdálili během života jen zřídkakdy. Ve věku 92 let zemřeli jen několik hodin po sobě, informuje v sobotu portál zpravodajské stanice BBC.

Bratři Riesterovi oba zemřeli na selhání srdce. Julian a Adrian společně chodili do školy, cestovali a také se stali františkánskými mnichy. Dvojčata se narodila v Buffalu, většinu života však strávila na univerzitě Svatého Bonaventury v New Yorku, odkud se v roce 2008 přestěhovala na Floridu.

 

"Je to opravdu poetický konec pozoruhodného příběhu jejich životů," prohlásil mluvčí univerzity Svatého Bonaventury Tom Missel. "Zdá se být úžasné, ale stěží překvapující, že dělali téměř vše dohromady," dodal.

 

PSALI JSME:

VIDEO, které vás ROZESMĚJE! Jak spolu mluví dvojčata nemluvňata!

 

Julian a Adrian pracovali na univerzitě jako tesaři a zahradníci. Díky své šikovnosti si vysloužili pověst kutilů, kteří dokážou spravit takřka cokoliv.

 

Žili v oddělených pokojích, avšak měli jednu telefonní linku, která byla zavedena do obou místností.

 

Dvojčata se narodila jako Jerome a Irving, svá jména Julian a Adrian přijala až po vstupu do františkánského řádu, když jim bylo 20 let. Nikdy neprozradila, kdo se narodil jako první.

 

"Měli velmi intimní vztah, ve kterém nebyl ani jeden sobecký," uvedl jejich bratranec Michael Riester.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Polská matka porodila DVOJČATA. Děti mají DVA OTCE!!!

tn.cz / Mediafax