STUDENTKY SE BILY HLAVA NEHLAVA! Po rvačce byly k nepoznání

Na serveru Youtube.com se objevilo šokující video bitky dvou školaček. Jedna z nich je podle dostupných informací obětí šikany.

Obě dívky si rozhodně při boji neberou servítky. V jejich bojovém arzenálu nechybí rány pěstí, dlaní, škrábání ani kopance.

 

Třináctiletá studentka Sierra Spencerová se na videu rve se svou spolužačkou ze školy v americkém Marysville. Po konci brutální bitky zůstala Sierra pořádně zkrvavená a obličej měla plný modřin.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Provokovat "buřtíka" se nevyplatilo

 

Proč se dívky rvaly není úplně jasné. Jejich boji přihlíželo nemalé množství jejich dalších spolužáků a spolužaček. A dívčí bitka je rozhodně nenchala chladnými - bouřlivé povzbuzování je slyšet v průběhu celého videa.

 

Po zveřejnění videa se vedení školy rozhodlo obě dívky oddělit - každá bude nyní navštěvoat jinou třídu. Většina násilí se však prý děje mimo prostory školy a nelze mu zabránit.

 

Experti na dětské násilí se domnívají, že velmi sílí trend umísťování videí s násilnou tématikou na videoservery a sociální sítě. Ponížení zbitého člověka se totiž zveřejněním na internetu ještě znásobí.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / tvnoviny.sk