Hororové narozeniny

Syn kněze (20) usekl hlavu chlapci (†6), podřízl i jeho sestru (12)

Smutný chlapec
Zdroj: isifa.com
Ilustrační foto

Syn kněze (20) vlezl oknem do dětského pokoje, kde usekl hlavu chlapci (†6) a podřízl hrdlo jeho sestře (12). Ta v den svých narozenin místo oslavy hledala pomoc u sousedů.

Na své dvanácté narozeniny Amber Andujorová (12) z Camdenu v americkém New Jersey jen tak nezapomene. Zhruba v půl třetí ráno se do jejich domu vloupal syn kněze Popi (20). Šel najisto, přímo do dětského pokoje.

 

Tam ve spánku v dětské postteli useknul hlasu šestiletému Dominikovi a snažil se zabít i Amber. Té se ale naštěstí podařilo utéct. S hlubokou řeznou ranou na krku běhala po ulici a zoufala bušila na dveře sousedních domů. Až ji otevřel jeden z jejích sousedů "Viděl jsem ji sedět u domu. Měla velkou ránu na krku a sotva dýchala,“ řekl Daily Mailu její zachránce Nakyta McCray. Dívka skončila v kritickém stavu v nemocnici. Amber označila útočníka jako Popiho, syna místního kazatele, se kterým si ona i ostatní děti z ulice často hrály.

 

Sousedé prozradili, že syn kněze měl s matkou dětí vleklé spory. Ta byla v době, kdy k masakru došlo na operaci v nemocnici, a proto své děti nemohla ochránit. O mladší sourozence se měla starat jejich sestra (14), která také spala v domě. Ji ale Popi ušetřil.

 

 

Místní obyvatelé jsou zděšení. Popiho popisují jako bezkonfliktního muže. K domu, kde k chladnokrevné vraždě malého chlapce došlo, nosí místní obyvatelé květiny, plyšáky a zapalují na jeho památku svíčky.
 

kos TN.cz