Bezcitná matka

Syna (†2) zabila hnojivem na marihuanu, u soudu se smála

Chlapeček zoufalý žízní omylem vypil tekuté hnojivo na marihuanu a 11 dní umíral v obrovských bolestech. Jeho matka (24), která smrt způsobila, se u soudu jen smála a odešla se zanedbatelným trestem.

Lauren Boothová z britského Huddersfieldu dlouhodobě zanedbávala svého malého syna Aarona. Chlapeček byl dehydrovaný, protože naposledy dostal něco k pití den předtím a omylem v poledne vypil hnojivo na skunk, který Boothová pěstovala v jeho dětském pokoji, aby si "trochu přivydělala“. Žena v té době ještě spala s přítelem v ložnici.
 

Když se vzbudila, zjistila, že Aaron nemůže dýchat, dusí se a kolabuje. Chlapeček byl převezen do nemocnice, kde mu lékaři odebrali část žaludku a jícnu, draselný louh obsažený v roztoku na marihuanu mu ale propálil průdušnici a další orgány. Dítě po jedenácti dnech zemřelo.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dagmar (†31) si svého vraha stopla. Když ji zabil, vykrvácel
 

Otec Aarona uvedl, že když dítě navštívil v nemocnici, Boothová se mnohem víc zajímala o osud svého skunku než o stav syna. Sebemenší lítost neprojevila ani u soudu, u kterého včera dostala jen roční trest s dvouletým odkladem.
 

Na přítomné novináře se smála a vesele pózovala fotografům. Aaronův otec, který od Boothové odešel, uvedl pro britský Daily Mail: "Je to nechutné. Jsem v šoku. Kde je nějaká spravedlnost? Čekal jsem, že Lauren pošlou do vězení. Ale ona si může dál žít, jako by Aaron nikdy neexistoval."
 

hel TN.cz