Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Drama v cirkuse

Tragédie před zraky dětí v cirkuse! Podívejte se, jak zaútočil medvěd. Oběti už nepomohli

Měla to být zábavná show plná cirkusových čísel. Jenže skončila velkou tragédií. Medvěd totiž přímo před diváky roztrhal opici, která s ním měla zrovna vystoupení!

Na toto cirkusové vystoupení šanghajští diváci jen tak nezapomenou. Medvěd přímo před nimi při jednom z vystoupení napadl opici, kterou přímo na jevišti roztrhal. Obě zvířata společně vystupovala při cyklistickém čísle, kdy jak medvěd, tak opice jezdili po cirkuse.
 

Malá opička však při jednom z okruhů z kola spadla přímo pod kola medvěda. Ten se zřejmě rozzuřil, že mu překazila číslo a vrhl se na ní a nemilosrdně ji zakousl. Na místo se sice hned seběhli cirkusáci a snažili se opici ze spárů medvěda dostat. To se jim ale nepovedlo a ona zemřela, popisuje slovenský zpravodajský portál TVnoviny.sk s odvoláním na DailyMail.co.uk.
 

Show byla okamžitě zrušena. Představení se odehrávalo v zábavném parku, který už v minulosti řešil několik problémů z bezpečností. Například v roce 2006 nebezpečná zvířata ohrožovala přímo diváky.
 


Park také čelí kritice ochránců zvířat, kterým vadí, že hlavními vystupujícími v parku jsou právě zvířata. V tomto cirkuse totiž můžete vidět i například boxerský zápas klokanů, nebo opice, které zdvihají činky.

tn.cz / hmr