ŽHAVÁ GALERIE

Tajemná a sexy! Co dnes dělá špionka Anna, kterou proslavily TYHLE EROTICKÉ FOTKY?

Ruská špionka Anna Chapmanová
Zdroj: Facebook official

Vzpomínáte si na krásnou ruskou špionku Annu Chapmanovou alias Annu Vasilyevnu Kushchyenkovou? Působila dlouhé roky ve Spojených Státech, než ji odhalili. Ale co dělá tato krásná rusovláska teď?

Anna Chapmanová (32) se proslavila po celém světě jako sexy špionka, která několik let působila v dokonalém utajení v New Yorku. Jenže v roce 2010 byla společně s devítkou dalších špionů prozrazena a 8. července byla předána do své vlasti, kde se okamžitě stala velmi populární celebritou. Slávu a oblibu jí zajistila bezesporu její krása a také lechtivé fotografie, které se objevily na internetu a zaplavily noviny po celém světě. Bylo jasné, že pro další špionážní práci byla už nepoužitelná.

 

Podívejte se na lechtivé fotky krásné ruské špionky:

GALERIE: Anna Chapmanová

1
/
10
Zdroj: Facebook official
Anna Chapmanová

 

Anna tak začala ve své vlasti dělat přednášky pro mladé lidi a později dokonce měla vlastní pořad v ruské televizi REN TV s příznačným názvem "Tajemství celého světa". Práce v médiích jí podle všeho šla dobře, protože o rok později se stala také editorkou magazínu Venture Business News.


 

Chapmanová poté psala sloupek do deníku Komsomolskaja Pravda. Její popularita však začínala mírně klesat a byla dokonce obviněna z plagiátorství. Měla opsat část Puškinovy knihy. Její popularita ve společnosti povážlivě klesala a na jedné přednášce ji dokonce studenti přivítali transparenty s nápisy: "Chapmanová, vypadni z univerzity!" nebo "Kreml je na druhé straně než pornostudia!" S její slávou je to tedy v Rusku už všelijaké.

 

Chapmanová se podle dostupných informací ještě jednou vrátila do tajných služeb. Údajně měla svést jednoho ze členů kabinetu Baracka Obamy a získat nějaké důležité informace. Jak celá akce dopadla a jestli se vůbec uskutečnila, ale není jasné. V roce 2013 se Anna Chapmanová měla pohybovat v oblasti Arménie, Náhorního Karabachu a Ázerbajdžánu kde měla pomáhat řešit napjatou situaci v regionu.

 

 

Anně Chapmanové se podle všeho podařilo to, co málokterému špionovi. Po svém prozrazení a konci služby se prosadila jako televizní hvězda, fušuje do politiky a občas nafotí obálku pro nějaký magazín. Když se jí zahraniční reportér zeptal na její minulost odpověděla bez váhání. "Nikdy nepopřu ani nepotvrdím, jestli jsem opravdu byla špionka. Tajemství a záhada je to, co lidi vždycky nejvíce zajímá," má jasno rusovlasá Anna Chapmanová.

tn.cz / hru