Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

dobrou chuť

TAK TO JE HNUS! Žena našla v zeleninovém salátu živou ještěrku! VIDEO

Zase hnusy v jídle. Tentokrát si zákaznice koupila v obchodě zeleninový salát. Když ho V práci otevřela a začala jíst, nestačila se divit. Mezi zelenými lístky salátu a kousky rajčat se proháněla čilá ještěrka. Žena nemohla uvěřit vlastním očím a podle jejích slov se jí okamžitě udělalo špatně.

Zeleninový salát, který si 29letá vegetariánka Katherine Woodová koupila, nebyl tak úplně pro vegetariány. Po několika soustech v něm zděšená žena spatřila ještěrku, která se chovala velmi živě. Katherine její objev doslova šokoval a k jejímu stolu se ihned seběhlo několik jejích kolegů. "Asi pětkrát jsem si ten salát dala do úst. Myšlenka, že bych mohla sníst toho obojživelníka mě děsí," přiznala Katherine. Ihned si prý běžela vypláchnout pusu.

 

Nutno podotknout, že společnost, která Katherine "zeleninový" salát prodala, se omluvila a ženě dala jako omluvu poukaz na 25 liber. Ani to však prý nevykompenzuje hrozné vzpomínky na pohyblivý dáreček v jídle.

"Tato zkušenost úplně zničila můj vztah k jídlu. Už si nikdy žádný salát nekoupím," nechala se slyšet naštvaná vegetariánka.
 

tn.cz / hru