galerie Pád letadla

Holčička jako jediná přežila pád letadla, rodiče i sestra zemřeli!

Rodina zemřela při pádu letadla v Lyon County - 1
Zdroj: facebook.com

Teprve sedmiletá dívenka jako jediné přežila pád malého dopravního letadla. V troskách zemřeli její otec, matka i sestra se sestřenicí. Ona jako jediná obrovskou rodinou tragédii přežila jen s několika menšími zraněními.

Přežila! Ale přišla o všechny své blízké. Teprve sedmiletá dívenka přežila tragickou leteckou nehodu v Lyon County v americkém státě Kentucky. V troskách malého dopravního letadla Piper PA-34-200T zemřel devětačtyřicetiletý otec Marty Gutzler, který stroj pilotoval, pětačtyřicetiletý matka Kim Gutzlerová, jejich devítiletá dcera Piper a čtrnáctiletá sestřenice Sierra Wilderová, uvedl britský Daily Mail.

 

GALERIE: Rodina zemřela při pádu letadla v Lyon County

1
/
8
Zdroj: facebook.com
Rodina zemřela při pádu letadla v Lyon County - 2 ; Marty Gutzler, jeho manželka Kim a dcera Piper zemřeli při letecké nehodě. Jako jediná neštěstí přežila jejich sedmiletá dcera

 

Poté, co se dívenka, dostala z trosek zazvonila u dveří jednasedmdesátiletého Larryho Wilkinse. "Byla celá zakrvácená, nohy měla od krve. Byla bosa, měla jen jednu ponožku," uvedl. Holčička mu prý řekla, že se letadlo převrátilo na záda a spadlo. Řekla mu také, že její rodiče zemřeli při nehodě.

 

"Pak se mě zeptala, jestli u mě může zůstat," pokračoval. "Bylo mi jí tak líto. Měl jsem slzy v očích," zakončil Wilkins. Larry se o holčičku postaral, umyl ji a dal ji čisté oblečení, mezitím zavolal záchranku.

 

 

Gutzlerovi se vraceli domů ze silvestrovských oslav z Key West na Floridě. Civilní řídící centrum v Memphisu potvrdilo, že mělo poslední kontakt se soukromým letadlem v 1800 stopách (asi 550 metrů). Před tím než řídící letového provozu ztratil s letadlem kontakt, řekl mu pilot, že má problém s motorem.
Několik minut poté se letadlo zřítilo v Lyon County. A čtyři lidé z pěti na palubě zahynuli!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Separatisté neznají své meze: Kradou kreditní karty a mobily obětem z letu MH17!

Bono z U2 se málem zřítil s letadlem! Stroji ulétly dveře!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz / hmr