rodinná tragédie

Těhotná matka (23) utopila tři děti! Pak na ně napsala "miluju tě"

Matka utopila tři děti ve vaně
Zdroj: facebook.com
Téma:

Žena v sedmém měsíci těhotenství utopila ve vaně své tři děti (3, 2 a 1), napsala jim na bříška rtěnkou "miluju tě" a vyskočila z okna. Děti nechala zachumlané v posteli s jejich oblíbenými plyšáky.

Teprve třiadvacetiletá matka tří dětí Fiona Andersonová z britského Lowestoftu utopila ve vaně své dva syny Addyho (2) a Kydena (1) a dceru Levinu (3). Když je policie našla, leželi všichni tři v matčině posteli, na bříškách měli rtěnkou napsáno "miluju tě" a na čelíčkách obtisk polibku.

 

Fiona, která byla v sedmém měsíci a čekala další dceru, vyskočila z několikapatrového parkoviště. Na sobě měla  napsaná jména všech svých dětí včetně nenarozené Eve.

 

 

V jejím bytě také policisté našli na stěně nápisy "Miluju je a dohlédnu, aby byli v bezpečí", "Dala jsem je do postele s jejich plyšáky, milují je" a "Vypadají tak mírumilovně, jako by spali".

 

Fiona nezvládla situaci a rozhodla se zabít sebe i děti poté, co jí jejich otec Craig McClellan sdělil, že se s ní rozchází a že má novou přítelkyni.

 

Tomu před vraždami a sebevraždou napsala "Rozluč se s našimi dětmi, už je neuvidíš". McClellan podle listu Daily Mail uvedl, že Fiona byla přesvědčená, že by matka nikdy neměla své děti opustit.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

13. komnata Vondráčkové: Smrt milovaného dítěte!

Jak prožívají rodiče smrt svých dětí? Hvězdy nafotily dojemné snímky

hel TN.cz