Skandál na Slovensku

Těhotná učitelka Dana (31) svedla sedmáka (12)! Do vězení jen tak nepůjde!

Těhotná učitelka Dana zneužila sedmáka
Zdroj: Facebook official
Téma:

Slovenská učitelka Dana provedla věc, za kterou ji odsoudilo celé Slovensko! Svedla svého žáka, kterému bylo pouhých 12 let. Ve vězení však jen tak neskončí!

Učitelka je ve vysokém stádiu těhotenství. Porod se očekává každým dnem. Proviněná Dana ze slovenské Humenné se od doby, co na ni její čin prasknul, neukazuje na veřejnosti.

 

Vdané matce, která už má doma malého syna, hrozí až 10 let ve vězení. Za své nemravné chování však neskončí za mřížemi hned. I když bude odsouzena, dostane nejspíš odklad. Důvod je jasný - brzy porodí.

 

"V současnosti nedisponujeme žádným zařízením, do kterého bychom mohli umístit matky s batolaty. Když žena během procesu porodí a soud ji odsoudí, dostane odklad výkonu trestu na odnětí svobody do dovršení jednoho roku dítěte," prohlásila pro Čas.sk mluvčí ministerstva spravedlnosti Alexandra Donevová.

 

 

A co na to zneužitý chlapec? Snaží se na vše zapomenout a vede normální život dvanáctiletého chlapce. Podle psychologů si románek s učitelkou nevymyslel, a podle všeho do ní byl i zamilovaný.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Temná vzpomínka na dětství: Pedofilové na mě pořádali hony, přiznal Braňo Holiček z Ordinace

Tato žena spala s osmiletým chlapcem. Půjde sedět. A skutečně jako pedofilka vypadá...

pet TN.cz