Těhotnou ženu (†27) a jejího nenarozeného syna zabilo auto při bizarní nehodě u bazénu

Žena v sedmém měsíci si šla odpočinout do stínu u bazénu luxusního hotelu. O několik vteřin později vletělo do areálu hotelu z ulice auto, porazilo altánek a zabilo ji i dítě.

Zděšený Michael Demella byl svědkem hororové scény, kdy jeho manželku Alannu poslední den jejich dovolené v hotelu Riverside na Floridě zabilo auto, které zničehonic vletělo do areálu hotelu z rušné ulice o několik metrů dál. Šílenou rychlostí projelo křovím, porazilo dva betonové sloupky a altánek u bazénu, který na Allanu spadl.
 

Svědkové popsali, jak se Michael zmohl jen na výkřiky "Proč? Proč? Proč?“ a zoufale se svou ženu snažil dostat zpod sutin. Marně. Učitelka základní školy byla na místě mrtvá. Její nenarozené dítě také. Michael, který byl během srážky jen o kousek dál, neutrpěl žádná zásadní zranění. Z neštěstí se ale nemůže vzpamatovat.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Češka zemřela v Chorvatsku! Přejelo ji auto
 

"Neslyšeli jsme skřípění brzd, nic, jen velkou explozi. Byla to tragická nehoda,“ popsal svědek David Gordon lokální stanici WCBTV. "Druhý den se měli vrátit domů do Bostonu. Čekali chlapečka.“
 

Co se přesně stalo a proč k nehodě došlo, není zatím jasné. Řidička vozidla byla převezena do nemocnice a je v ohrožení života. Podle předběžného vyšetřování vjela na obrubník a ztratila vládu nad vozidlem.

 

hel TN.cz