TO BUDE TRHÁK! Jude Law ŽALUJE The Sun kvůli odposlechům!

Jude Law na festivalu v Karlových Varech - 6
Zdroj: Mediafax
Jude Law

Britský herec Jude Law v pátek oznámil, že žaluje bulvární deník The Sun kvůli odposlechům svého mobilního telefonu. Informuje o tom agentura AFP.

Law se už kvůli odposlechům soudil s nedávno zaniklým nedělníkem News of the World. Jeho bývalá přítelkyně Sienna Millerová svůj spor vyhrála – týdeník se jí musel omluvit a vyplatit odškodné 100 tisíc liber (2,8 milionu korun).
 

The Sun je nejlépe vydělávající deník mediálního impéria Ruperta Murdocha. Právní krok slavného herce je první žalobou na The Sun kvůli odposlechům.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Jude Law se vzteká kvůli exmanželce Sadie
 

Deník vydává společnost News International, britská pobočka Murdochova impéria News Corporation. Společnost žalobu označila za "hluboce cynický" pokus o zatáhnutí deníku The Sun do skandálu, který po 168 letech ukončil vydávání News of the World.
 

Jude Law se narodil roku 1972 v Londýně, před kamerou se poprvé objevil už v 17 letech. Do povědomí veřejnosti se dostal rolí ve filmu Talentovaný pan Ripley, za který byl nominován na Oscara. Brzy poté se Law stal filmovou hvězdou první kategorie.

PŘIPOMEŇTE SI SLAVNÉHO HERCE NA FESTIVALU V KARLOVÝCH VARECH:


 

Zahrál si mimo jiné ve filmech Road To Perdition, Nepřítel před branami, Návrat do Cold Mountain, za který byl podruhé nominován na Oscara. Objevil se také ve snímcích Svět zítřka, Na dotek, Sherlock Holmes nebo Imaginárium Dr. Parnasse.

tn.cz / Mediafax