Zemřel u televize

Koukal, jak bouře postupuje, a v posteli ho zabil strom

Tony
Zdroj: youtube.com, facebook.com

Devětadvacetiletý Tony ležel doma v posteli a sledoval zprávy, jak bouře Sandy ničí východ USA. Najednou na něj spadl strom a rozdrtil ho ve vlastní posteli. Tragický je ale i příběh dívky, kterou usmažil elektrický proud při focení bouře.

Tony Laino ležel doma v neworské čtvrti Queens a s napětím sledoval, jak bouře ničí vše, co jí stojí v cestě. Věřil tomu, že doma v pokoji je v naprostém bezpečí, ale nebyla to pravda. Život mu v pondělí vzal strom, který bouře Sandy shodila přímo na dům jeho rodiny. 
 

"Jeho matka vyběhla okamžitě ven a křičela. Byly tam auta, spoustu světel, všechny druhy záchranných vozidel. Byla to šílená scéna. Někdo šel nahoru do jeho pokoje, ale žádný hlas se neozýval, prostě ho to na místě rozdrtilo," popsal pro The Queens Curier scénu hrůzy soused Howard Senior.
 

Tonyho rodiče a dva starší bratři přežili, ale mají zničený domov. Absolutně netuší, co budou teď dělat. Ví, že i když dům opraví, vždy si budou pamatovat, že zde zemřel jejich Tony.
 

Další oběti...
 

Lauren fotila jiskřící dráty: Třiadvacetileté nadějné fotografce Lauren Abrahamové se její vášeň stala osudnou. Když chtěla zachytit zkázu hurikánu Sandy, doslova ji usmažil elektrický proud. Mladá vizážistka a fotografka z newyorského Queensu chtěla zachytit světelnou podívanou, kterou způsobily elektrické dráty, jež se přetrhaly a „tančily“ na silnici. Stačila ale pořídit jen pár fotek.

 


 

"Když jsem se podíval z okna, viděl jsem dívku, která fotí jiskřící dráty u mého auta. Proto jsem vyběhl ven ho přeparkovat," řekl Daily Mailu Mahendra Chetram. Ten byl jeden z posledních lidí, kteří mladou ženu viděli. Jeden z utrhlých kabelů ji totiž při focení na mokré silnici zasáhl a Lauren elektrický proud doslova usmažil. Lékaři a hasiči dorazili půl hodiny po tragédii, to už ale její tělo dohořívalo...
 

Podívejte se na reportáž TV Nova o superbouři Sandy

 

Jacob Vogelman a Jessie Streich-Kestová zemřeli při procházce Brooklynem. Venčili psa v pondělí večer v Ditmas parku, když na ně padl strom.
 

   

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

sta TN.cz