chudáček malý

Tragédie na dovolené: Dvouletého chlapečka zabil DELFÍN

Kayson Shelton
Zdroj: facebook.com
Malého Kaytona zabil delfín
Téma:

Rodiče si nejdříve mysleli, že dítěti jenom teče krev z nosu, jeho stav se ale rychle zhoršoval a o čtyři hodiny později zemřelo v nemocnici. Zabil ho dvoumetrový delfín.

K tragédii došlo v San Francisku před prodejnou umění a suvenýrů. Teprve dvouletý Kayson Shelton z Utahu byl ve městě s rodiči na dovolené, když ho zaujala kovová socha delfína, která stála před výlohou. "On toho delfína objal a ten se na něj převrátil, "uvedl zdrcený otec chlapečka Scott Shelton. "Taková socha zaujme každé malé dítě."
 

Rodiče k dítěti nestačili včas doběhnout a jeho šestiletá sestřička, která byla nejblíže, nedokázala pádu sochy zabránit. Podle policie stála skulptura před obchodem bez povolení, nebyla zabezpečená a vůbec tam neměla co dělat.

 

 

Není známo, kolik vážila, ale Kaysona přirazila k zemi. Nejprve to vypadalo, že mu jen trochu teče z nosu, ale jeho stav se rapidně zhoršoval a na pohotovosti po čtyřech hodinách podlehl vnitřním zraněním. Zdrceným rodičům Scottovi a Toni teď pomáhá charitativní organizace YouCaring vybrat peníze na pohřeb.

 

Sochu delfína před inkriminovaným obchodem našel i Google Street View, není ale jasné, jestli je to ta samá

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Veselé video: Blbá blondýna a delfín. Ona si chtěla hrát, on ne...

Rybář se pochlubil novým rybím druhem. Už jste viděli průhlednou rybu?
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz