TRAGÉDIE! SOUROZENCI (5,7,9) SE UTOPILI! Otci hrozí vězení za zabití

muž vypadl z lodky
Zdroj: TN.cz

Tři sourozenci ve věku 5, 7 a 9 let se utopili v pondělí večer u obce Slovenské Nové Mesto. Ve vodní nádrži je našel jejich otec, informuje v úterý televizní stanice Markíza.

Chlapci se utopili ve vybagrované jámě o rozměrech 80 krát 70 metrů. Jejich otec společně s dědečkem je vytáhli na břeh a poskytli jim první pomoc. Ani oni, ani přivolaní záchranáři však děti nedokázali oživit. "Byli na dvoře, hráli si a zničehonic se vypařili," vypověděl jejich otec.

 

"Operační středisko z Košic vysílalo k případu ambulanci s lékařem, která zasahovala v součinnosti s policií. Bohužel, navzdory boji záchranářů o životy dětí se nepodařilo zvítězit nad nešťastným osudem," sdělila k případu Dominika Šulková, mluvčí Operačního střediska záchranné zdravotní služby.

 

ČTĚTE TAKÉ:

DOJEMNÉ VIDEO: Orangutan zachránil PTÁČÁTKO před utonutím!

Za utonutí studenta učitelka nemůže, řekl soud

 

Vyšetřovatel nařídili pitvu a zahájili vyšetřování pro podezření z trestného činu zabití z nedbalosti. Neštěstí se stalo v době, kdy měl děti hlídat otec. Matka byla v tu dobu se čtvrtým dítětem u lékaře.

 

Děti se utopily kilometr od domova ve vodní nádrži, kterou měl podnikatel připravenou pro chov vodního ptactva. Nádrž nebyla ohrazená.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax