Smutná zpráva

Tragický konec pátrání: Chlapce (3) našli mrtvého, jeho matku (33) zatkla policie!

Téma:

Policie zatkla matku dítěte, po kterém od středy pátrala celá Velká Británie. Zatkli ji v domě chlapcovy tety poté, co našli tělo malého chlapečka bez známek života. Případ má tedy nejspíše hodně tragický konec!

Tříletého hocha hledaly tisíce lidí. Báli se totiž o život teprve tříletého chlapečka, který beze stopy zmizel ze svého pokojíku. Matka tvrdila, že ho uložila do postýlky ke spánku, ale ráno už ho nenašla.


Policie jeho matku (33) Rosie Kularovou ze skotského Edinburghu zatkla během noci na sobotu v domě chlapcovy tety.

 

Všichni se během pátrání obávali nejhoršího. Matka sice tvrdila, že hoch zmizel v pyžámku, s čepicí, bundou a botami. Nikdo ale nevěřil, že by tak malý chlapec odešel z domu sám. Báli se únosu nebo vraždy.


Matka se po zmizení dítěte zhroutila a prosila o pomoc při hledání. Nyní to vypadá, že má smrt svého dítěte na svědomí sama.

 

 

"Mohu potvrdit, že jsme před půlnocí našli tělo malého chlapce v městě Fife," řekl deníku Daily Mail asistent policejního ředitele Malcolm Graham.


Vyšetřování ale bude pokračovat. Kliminalisté poděkovali veřejnosti za podporu při hledání chlapce. Po dítěti, které zmizelo ve středu večer, totiž pátraly stovky místních dobrovolníků.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nechutnost a zvrácenost: Matka mumifikovala 2 roky své dítě kvůli penězům

Související témata:
pet TN.cz