smrt v egyptě

Vraždil? Nebo je Kramný obětí? Policie věří, že odpověď najde díky TV NOVA!

Egypt - rodinné fotografie
Zdroj: Archiv Petra Kramného

V případě úmrtí Moniky a Kláry Kramných by brzy mohlo dojít k velkému obratu. Policie si vyžádala od TV Nova záběry přímo z Egypta a pokusí se podle nich celý případ objasnit.

Případ rodiny Kramných je obestřen mnoha záhadami a vyšetřování v Egyptě nebylo provedeno bezchybně. I kvůli nepokojům, které se v Egyptě rozhořely.
 

Smrt dvou žen je nicméně důležité objasnit. Mnoho lidí se domnívá, že viníkem je otec rodiny Petr Kramný, mluví se ale i o variantě rozšířené sebevraždy matky Moniky. Spekulace, že zabíjel někdo z hotelu, se nepovažuje za pravděpodobnou.
 

Egyptská policie vyšetřování případu úplně nezvládla. Ohledání místa činu bylo odbyté a pitvy v Egyptě nejsou na dostatečně vysoké úrovni, aby mohly odhalit všechny případné látky, které mohly Moniku a její dceru zabít.

VELKÁ FOTOGALERIE: Otrava Češek v Egyptě!

1
/
14


 

Česká policie se nyní snaží přijít případu na kloub a velkou roli v tom hraje televize Nova. Reportér Martin Kočárek s Petrem Kramným v Egyptě natáčel několik dní a policie chce nyní z těchto záběrů získat další informace, které by mohly pomoci k objasnění tragické události.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak vypadá vězení v Egyptě očima odsouzeného? Čtěte autentickou zpověď
Trápíte se ve vztahu? Můžete skončit jako obézní vrásčitá alkoholička!
TEST: Můžeš mu důvěřovat?
TEST: Je tvůj kluk tvůj nejlepší přítel?

tn.cz / hru