Ubodal kamarádku (†17), protože měl po kouření syntetické marihuany chuť někomu ublížit

Jasmyn Tully
Zdroj: Facebook official
Jasmyn Tully ubodal kamarád

Sedmnáctiletá dívka byla ubodána k smrti a vykrvácela v "kamarádově“ bytě. Ten ji zavraždil, protože měl po kouření syntetické marihuany údajně nesnesitelné nutkání někomu ublížit.

Jasmyn Tully byla nalezena v Tukwile ve Washingtonu v sobotu brzy ráno. Utrpěla mnohočetná bodná zranění, jimž na místě podlehla. Z vraždy druhého stupně byl obviněn sedmnáctiletý mladík. Vyšetřovatelům řekl, že měl "nutkání někoho poranit“.
 

Podle listu Seattle Times mladíkův strýc uvedl, že si jeho synovec pravidelně v místních obchodech kupoval syntetickou marihuanu, kterou zde legálně prodávají. Ta sice není určena ke kouření a s marihuanou má pramálo společného, ale na ulici je užívána jako droga pod jménem spice. Spekuluje se, že mezi vedlejší efekty jejího kouření patří právě neopodstatněný vztek.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Holčičku (2) mučily teta a matka ledovou vodou, dokud neomdlela. Poškodily jí mozek
 

Podezřelého policie našla, jak se nedaleko bytu, kde k tragédii došlo, potuluje celý od krve. Mladík tvrdil, že ho napadl gang, on že ale útočníky zahnal. Obvinění by vůči němu mělo být vzneseno ve středu.
 

Jasmyn žila jen s otcem, který se z její zbytečné smrti nemůže vzpamatovat: "Zrovna jsem jí psal zprávu, když mi volal koroner,“ uvedl Stephen Tully zničeně. "Nikdy na ni nepřestanu myslet. Doufám že tam, kde teď je, jí je dobře.“
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

hel TN.cz