120 facek za minutu

Učitelka mlátila děti ve školce hlava nehlava. Natočila ji u toho skrytá kamera

Psychické problémy nebo komplexy si pravděpodobně léčila učitelka v mateřské školce neuvěřitelnou agresivitou . O to horší je, že oběťmi jejího fyzického násilí byli její vlastní pětiletí svěřenci.

Pravda o brutální vychovatelce z městaTaiyuane v Číně vyšla najevo, když rodiče jedné z holčiček začali řešit modřiny a opuchliny v jejím obličeji. Nestalo se totiž poprvé, že by dítě přišlo domů se zhmožděnou tváří, informoval server TVnoviny.sk s odvoláním na Daily Mail.
 

Rodiče začali na vedení školky v hlavním městě provincie Shanxi na severu Číny naléhat. To pak do třídy umístilo skrytou kameru, která učitelku během hodiny s dětmi nahrávala. Výsledkem byli zděšeni nejen zaměstnanci, ale především rodiče dětí, ze kterých si jejich vychovatelka udělala takřka boxovací pytel.
 

Když si pak pověřený zaměstnanec školky natočený záznam prohlížel, dobral se k šokujícímu zjištění. Učitelka dětem rozdala za jednu minutu i 120 facek, ran a pohlavků.
 

 

Video se ihned stalo ostře sledovaným na serveru Youtube a nejen v Číně, ale i všude na světě vyvolalo vlnu nevole a pohoršení. Učitelka dostala okamžitou výpověď. Na další vývoj kauzy se čeká.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / kisa