Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

UFO nad Londýnem. ODTAJNĚNÉ dokumenty o mimozemšťanech

Poslední dobou se po celém světě zmnožily případy výskytu neidentifikovatelných létajících objektů. Proto se o ně začaly zajímat i státní úřady.

Poslední případ údajné návštěvy mimozemšťanů na Zemi se stal v pátek v Londýně. Derek Burdon tam z šestnáctipatrové budovy vyfotil čtyři tajemné předměty nad centrem britské metropole.
 

"Nejprve jsem si nevšiml ničeho zvláštního. Myslel jsem si, že jsem vyfotil běžné záběry Big Benu, ale když jsem si fotky v klidu domova prohlížel, nevěřil jsem vlastním očím,“ řekl Derek. "Nijak jsem s nimi nemanipuloval. Vyfotil jsem je na mobil, ale když jsem obrázky pořizoval, pouhým okem jsem nic neviděl,“ dodal.
 


 

Možná i v reakci na tento případ britské ministerstvo obrany v neděli poodhalilo roušku tajemství i nad dalšími dokumenty ze spisu týkajícího se UFO. Mimo jiné sdělilo, že v roce 1990 informovalo další ministerstva o pozorování neidentifikovatelného létajícího předmětu, který se podobal velkému diamantu.

Státní archivy povolily přístup k sedmi spisům, které mezi listopadem 1987 a dubnem 1993 založily zpravodajské služby ministerstva obrany a v nichž je obsaženo 1200 pozorování UFO. Negativy fotografií pořízené 4. srpna 1990 ukazují zejména velký neidentifikovatelný předmět ve tvaru diamantu, který zůstal ve vzduchu téměř deset minut, než pak velkou rychlostí vzlétl k nebi. Bližší informace ministerstvo sdělí příští měsíc na těchto stránkách.
 

"Takové případy se obvykle jiným ministerstvům neoznamují," uvedl nejmenovaný zdroj z ministerstva obrany. V jiném spisu ministerstvo obrany informuje o svědectví ženy, která se při procházce setkala s mimozemšťanem, jenž údajně hovořil se skandinávským přízvukem. Postava v letecké kombinéze jí oznámila "přátelskou návštěvu mimozemšťanů".
 

Mimozemšťani však možná neútočí pouze ve Velké Británii. Nedávno se schovali do truhlíků jednomu muži v Německu. Ani České republice se nevyhýbají neidentifikovatelné létající předměty. Nad Chebem lidé nafotili podivné objekty. O případech, kdy UFO vystrašilo letecké dispečery, si přečtěte TADY.
 

Na mimozemšťany, kteří navštívili inauguraci nového prezidenta Obamy, se podívejte tady.


 

vrl tn.cz / ČTK