Obludná vražda

Ukopal k smrti pětiletého chlapečka. Ze žárlivosti

Milenec (34) žárlil na syna své přítelkyně, tak ho ukopal. A matka dítě po brutálním útoku čtyři hodiny neodvezla do nemocnice. Pak už ho lékaři nezachránili.

Elvis Lee (34) z britského Peterborough kopal do bezbranného pětiletého Tylera Whelana, protože žárlil na to, jaké pozornosti se chlapečkovi dostává, a také mu vadilo, že ho dítě pláčem budí ze spánku. Tyler zemřel na krvácení do vnitřních orgánů.
 

K odporné vraždě došlo, když chlapečka jeho matka Stephanie Whelanová nechala s partnerem samotného a odešla z domu. Přitom věděla, že má Lee násilné sklony a že Tylera už několikrát uhodil.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Děti na sídlišti se bavily mlácením bezdomovkyně. Kopaly ji do hlavy!
 

Když se vrátila, odvezla dítě s několikačetnými smrtelnými zraněními do nemocnice až po neuvěřitelných čtyřech hodinách. A tvrdila, že syn spadl ze židle. Lékaři se chlapečka snažili dvacet minut oživit, ale marně. Lee Tylera ukopal ranami do břicha.

 


 

Muž se přiznal k zabití, ale obvinění z vraždy odmítá. Obvinění bylo vzneseno i proti Whelanové, protože syna nechala umřít. Trest nad nimi by měl být vynesen v červnu.
 

"Tyler byl bezvadný malý rošťák,“ uvedl zdrcený biologický otec dítěte Shaun Harrison ppro list Daily Mail."Bez něho si připadám ztracený. Pořád nemůžu uvěřit, že už tu není. Nechápu, jak mu to mohli udělat.“
 

hel TN.cz