Znásilněná studentka

Útočník znásilnil mladou studentku: Operátor jí radil, aby přestala fňukat

Znásilněná
Zdroj: Thinkstockphotos
Téma:

Poté, co se dvacetiletá studentka univerzity v Ohiu probudila, zjistila, že jí na hlavu míří zbraň. Útočník mladou studentku znásilnil a vyhrožoval, že pokud se bude bránit, tak ji zastřelí. Jakoby to útočníkovi Michaelu Callaghanovi nestačilo, tak poté ještě ukradl mobil a peníze z ostatních pokojů dívčích kolejí.

Vyděšená studentka následně vyběhla ven z kolejí a ihned vytočila 911 (pozn. red. číslo policie v USA). Vylíčila, jak ji muž znásilnil a ukradl věci z ostatních pokojů. Když se jí dispečer zeptal na adresu, řekla, že není místní, a proto neví, kde přesně je. Dále se zajímala, zda by mohli vysledovat její telefon a tak zjistit její polohu. "Ne, nemohli!“ odpověděl netrpělivě operátor. "Proto potřebuji vědět, kde právě jste.“

 

Studentka začala popisovat útočníka a prosila o jeho okamžité zatčení. "Madam, budete muset přestat fňukat, abych mohl získat potřebné informace.“ V tomto bodě toho mladá žena měla už dost. "Nechápete, jak vyděšená právě jsem? Nevím, s čím se každý den potýkáte, ale míra vašeho porozumění se rovná nule!“ odpověděla s očima plnýma slz.

 

 

Policie poté zatkla Michaela Callaghana (30) za znásilnění a vloupání. Vedoucí dispečinku 911 se následně vyjádřil k tomuto případu tak, že operátor mohl hovor vyřešit lépe, ale nebudou na něj uvaleny žádné postihy, jelikož byl zločinec dopaden.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hromadné znásilnění a oběť pedofila: Sexbomba Pamela Anderson se otevřela

Dnes se v Ordinaci objeví nová postava. Hraje ji tahle nahá kráska

Související témata:
TN.cz