Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Olympiáda a sex

V Soči je erotické dusno! Sportovci si partnery vyhledávají pomocí mobilní aplikace

Zdroj: TV Nova
Témata:

Olympijské hry vstoupily do své druhé poloviny a na světlo světa se dostávají i zajímavé zákulisní informace. Například o tom, že v Soči se kromě zimních her odehrávají každou noc i hry sexuální a prý jsou největší v historii.

Organizátoři mezi sportovce rozdali 100 000 kondomů, na každého jich vychází asi 35.  Zimní olympiádu v ruském Soči si navíc mnozí překřtili na jarní. Teplé počasí dělá své - sluníčko atlety nutí sundat takřka vše. Není divu, že v olympijské vesnici jsou noci prý pěkně divoké.

 

Sportovci z celého světa se na sociálních sítích chlubí a říkají: to, co v Soči - to jsme ještě nikdy nezažili. Jen počítejme - sportovců je 2800 - rozdali mezi ně na 100 000 kondomů - sečteno podtrženo při 16 olympijských dnech jsou to dva na den na každého.

 

Ke snadnějšímu navazování "přátelství" přispívají i moderní elektronické vymoženosti - a hlavně chytré mobilní telefony. Aplikace, které umožňují velmi rychle seznámení jen za jediným účelem, tady prý hrají prim.


 

Podle americké fotbalistky Hope Soloové se sexu věnují ve volném čase až tři čtvrtiny olympioniků. Její kolegové -  snowboardisté teď mohou jen litovat,  že ze Soči odjeli předčasně. A kdo se sem teprve chystá - ten se nemůže dočkat.

 

pet/Kratochvíl TN.cz