Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

VÁLKA GANGŮ! Boss Hells Angeles zavražděn! Ve městě je vyhlášen výjimečný stav...

Hells Angels 2010 - 12
Zdroj: Jindřich Kodíček

Při přestřelce ve městě Sparks v americkém státě Nevada zemřel vůdce motorkářského gangu Hells Angels Jeffrey Pettigrew. Starosta města Geno Martini vyhlásil výjimečný stav, informuje v neděli server deníku Los Angeles Times.

Martini poslal do ulic města co nejvíce policistů, aby zabránil možným konfliktům znesvářených gangů motorkářů. "Bezpečnost veřejnosti je naší hlavní prioritou," uvedl Martini v prohlášení.
 

PODÍVEJTE SE NA VIDEO:

 

Vůdce gangu Hells Angels Jeffrey Pettigrew (51) zemřel při přestřelce s členy znepřáteleného gangu Vagos. Dva členové Vagosu Leonard Ramirez (45) a Diego Garcia (28) byli postřeleni a nachází se v nemocnici.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Do Prahy se sjíždí ďábelští motorkáři z gangu Hells Angels

 

Motorkáři na sebe začali střílet v kasínu John Ascuaga’s Nugget Casino Resort.

 

V souvislosti s incidentem policie zadržela člena Hells Angels Cesara Villagranu (36). "Máme Villagranu natočeného, jak střílí při incidentu do davu," uvedla policie města Sparks v prohlášení.

 

Podle starosty Martiniho došlo krátce po konfliktu v kasinu k další střelbě. Neznámý útočník střílející z automobilu postřelil muže, který jel na své motorce po jednom z bulvárů města.

 

Sparks sousedí se známým městem hazardu Renem. Mezi členy motorkářských klubů Hells Angels a Vagos vládne napětí již několik let a čas od času ústí v násilné střety.

tn.cz / Mediafax