Zabila na silnici 4 lidi

Nehoda dcery exmajitele Sparty: Ten kamioňák lže, tvrdí Rezešová

Dcera bývalého majitele Sparty Alexandra Rezeše, Eva Varholíková-Rezešová, je rozčílená z výpovědi řidiče kamionu. Obvinila ho ze lži. Rezešová zavinila nehodu, při které uhořeli 4 lidé.

Milionářská dědička původem z Košic byla výpovědí maďarského řidiče neskutečně pobouřena. Zuřivě popřela, že by do fiata, ve kterém uhořeli čtyři lidi, najela schválně. To by jí mohlo před soudem přitížit.

 

"Nehorázná lež," tlumočil reakci své mandantky právník Gabor Tóth. O celé nehodě si myslí svoje. "Neexistuje žádný objektivní důkaz, že fiat skutečně pronásledovala," dodal právník s tím, že je zvláštní, aby kamión dokázal 10 kilometrů držet tempo se dvěma osobními auty. Právník to uvedl pro Nový Čas.

 

 

Pokud by Rezešová fiata skutečně naháněla, bylo by její obvinění překvalifikováno. Původně Rezešové hrozilo pět až deset let za zabití z nedbalosti. Pak by mohla za mřížemi strávit o dost delší dobu. Známá milionářka je momentálně ve vazbě, tu soud nedávno prodloužil až do 23. prosince.


Varholíková Rezešová v srpnu zabila čtyři lidi. Na dálnici M3 zavinila v opilosti nehodu při které tři lidé zaživa uhořeli v autě a čtvrtá žena zemřela v nemocnici.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / mediafax / muf