Vědci nerozluštili DNA vetřelce. Objevitel záhadně uhořel

Je to skutečně tvor z této planety? Pozůstatky záhadného tvora jsou v rozkladu a vědcům se zatím nepodařilo zjistit DNA.

Okolo záhadné stvůry, kterou našel v roce 2007 Marao Lopez, se objevily další šokující skutečnosti. Údajně čtyři laboratoře, tři v Mexiku a jedna v Kanadě, ani přes nejmodernější metody nedokázaly určit DNA malého tvora. Mutant, velký asi jako křeček, je totiž ve značném stádiu rozkladu.


I přes to se objevují spekulace o tom, že jde o tvora z jiné planety. “Podle mého názoru jde o pravého mimozemšťana,“ řekl v jedné reportáži pro mexickou televizi ufolog Jaime Maussane.

"Vzali jsme vzorky tkání a úlomky kostí, vlasů, vzorky kůže a poslali je na testy. Buněčná struktura je neznámého charakteru. Tvor má jemnou kůži a dobře vyvinuté oči, jaké nemají žádní známí primáti," řekli vědci pro německý Bild.
 

O záhadném tvorovi jsme vás informovali už ve středu.

 

Nové informace odhalily i to, že vetřelec má dobře vyvinutý mozek, obzvlášť jeho zadní část. To podle vědců dokazuje, že tvor byl inteligentní.
 

Farmář Marao Lopez ho našel na svém pozemku v Metepecu už před dvěma lety. Vetřelec se chytil do jedné z jeho pastí a strašlivě pištěl. Muž se ho proto snažil utopit. Topil ho natřikrát, pod vodou ho dokonce nechal několik hodin, než tvor zemřel. Na konci minulého roku pak mrtvolku předal vědcům.

 

Farmář záhadně uhořel v autě

 

Marao Lopez podle mexické televize, která jako první zveřejnila záběry mimozemšťana, nedávno zemřel za zvláštních okolností.

 

Podle jednoho amerického experta na UFO Joshuy P. Warrena uhořel muž ve svém autě, které stálo vedle silnice.

 

Zajímavé jsou také výpovědi dalších farmářů z Metepecu. Ti údajně viděli spolu s chyceným tvorem ještě druhého, který ale stihl utéct.

mar TN.cz