drsná rvačka

VIDEO: Češku v Chorvatsku zfackoval hoteliér! Podívejte se na nadávky a kopance

Dovolená dvou českých pošťaček a jejich třech dětí v Chorvatsku se změnila v noční můru. Napadl je tam provozní hotelu, kde bydlely, a prý vyhrožovali i jejich dětem. A důvod? Ženy údajně rušily noční klid. Případ od včerejšího včera řeší tamní policie.

Televizi Nova se ozvala Češka Aneta Zetková, která spolu s kamarádkou Ivanou Régerovou a dětmi tráví dovolenou v chorvatském Trogiru. Včera večer ji tam napadl švagr majitele apartmánu, ve kterém bydlí.


Incident natočila dcera její známé na mobilní telefon. Aneta se po facce málem skácela k zemi. Ještě před incidentem měl Chorvat vyhrožovat i jejich dětem, a poté se rvát s přivolanými policisty.
 

"Oni mu dali jen výtku, že nesmí do našeho apartmánu, on ale bydlí nad námi. A já jsem celou noc nespala, protože jsem měla strach, aby sem nepřišel. Nikdo neví, co se takovému člověku honí hlavou," řekla televizi Nova vyděšená turistka.
 

Ženy měly podle svých slov s majiteli dohodu, že po jedenácté večer bude klid, kterou prý dodržovaly. Podle chorvatských médií naopak dělaly hluk a opakovaným žádostem, aby se utišily, se jen smály.
 


"Ten pán se objevil v půl dvanácté a začal na mě hulákat. Já sem se ho jen zeptala, jestli je to majitel. A on mě začal fackovat. Za rohem apartmánu mě ještě shodil ze schodů a nakopnul mě," popsala incident pošťačka. Konflikt také řeší delegátka cestovky, se kterou Aneta a Ivana na týdenní dovolené jsou.

 

ČTĚTE TAKÉ

Do zahraničí zmizí každý pátý Čech. Podívejte se kam!

TOP 10 chorvatských pláží a pobytových míst

Co cestovky neprozradí: Jadran plný nadržených sexy samečků!

Sex v Chorvatsku – padají všechny tvoje zábrany!

První facka v historii výměny manželek: Podívejte se na video!

Půjde Chris Brown za mříže? Hrozí mu 4 roky a za facku Rihanně to není!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

hel s přispěním Pavlíny Kosové TN.cz