bizarní nehoda na safari

Video: Milence v autě převrátil SLON na střechu!

Čerstvě zasnoubený pár turistů vyrazil do Afriky na safari, aby se zblízka pokochal divokými zvířaty. Jeden slon ale pro jejich počínání neměl pochopení, nabral je v autě na kly a převrátil je na střechu. Naštěstí přežili.

Čtyřicetiletí britští turisté Chris Hare a Helen Jenningsová na svůj výlet do Krugerova národního parku v Jižní Africe asi hned tak nezapomenou. Cestu jim zkřížil slon, který neměl zrovna nejlepší náladu.
 

"Vjel jsem do zatáčky a před námi stál obrovský slon. Prošel kolem a já zastavil na kraji cesty. Jenže on se vrátil, začal nám mydlit do auta chobotem, potom ho nabral z boku na kly a začal s námi kutálet. Bylo to děsivé,“ popsal krajně neobvyklý zážitek Chris listu Daily Mail.
 

Svědkyně Vasti Fourierová, která jela v autě za snoubenci, doplnila. "Ten slon k tomu autu napochodoval, nabral ho na kly, odhodil ho na střechu a spokojeně odešel.“

 

 

Posádka převráceného auta kupodivu vyvázla jen s šokem a  lehčími zraněními. Strážci parku později dospěli k závěru, že slon si potřeboval na někom zchladit žáhu, neboť ho bolel zub.
 

hel TN.cz