LIDSKÁ TRAGÉDIE

Zkrachovalý miliardář spáchal sebevraždu přímo v soudní síni

Sebevražda u soudu
Zdroj: YouTube.com
Marin se nesmířil s verdiktem (ilustrační foto)

Bývalý miliardář Michael Marin z Wall Street spáchal sebevraždu přímo v soudní síni. Když vyslechl rozsudek, spolknul otrávené pilule a v nemocnici poté zemřel. Celý incident natočily kamery.

Michael Marin byl odsouzen na 16 let, za to že zapálil vlastní vilu za 71 milionů korun. K zoufalému činu se odhodlal poté, co nebyl schopen splácet hypotéku, informoval server Daily Telegraph.

 

Když uslyšel verdikt. Opřel si hlavu do dlaní a nenápadně spolkl prášky. Zanedlouho poté se v křečích zhroutil na zem. Okamžitě byl převezen do nemocnice, ale nikdo mu zde už nedokázal pomoct.

 

 

Marin se nejdříve pokoušel prodat dům na aukci, ale to se mu nepovedlo. Rozhodl se tedy pro jiné řešení. Muže našli na zahradě v neoprenovém obleku na potápění, zatímco dům za ním hořel. Tvrdil, že se mu podařilo uprchnout před požárem po provazovém žebříku, který spustil z druhého patra.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Opilý Rus spáchal sebevraždu motorovou pilou

 

Vyšetřovatelé ale jeho historku nepotvrdili. V domě našli noviny a papíry polité benzínem, které byly příčinou požáru. Marin sice popíral, že by dům zapálil, ale soud by jiného názoru. Ve čtvrtek ho shledal vinným a tragické vyústění celého případu už znáte.

 

anš TN.cz